Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

62 komentāri
“Maxima” ir izveidotas īpašās kases, bet ne reizi ne pārdevēja, ne pircēji neuzskata par vajadzību palaist pa priekšu

“Labdien! Esmu jaunā māmiņa. Ļoti patīk, ka “Maxima” veikalos ir izveidotas īpašās kases. Kā “expres’ vai topošajiem vecākiem un jaunām māmiņām. Bet ne reizi pa visu grūtniecības laiku un tagad arī nē, neviens cilvēks nav palaidis mani vai kādu citu māmiņu pa priekšu.

Ir bijis gadījums, kad guļ ratos mazs bērniņš un raud, bet ne pārdevēja, ne pircēji neuzskata par vajadzību palaist kādu pa priekšu. Varbūt ir kāda pārdevēja, kura pasaka, ka ir jāpalaiž, bet, cik es eju, man nav gadījies ne reizi. Gribas zināt, vai kases, kas domātas jaunajām māmiņām un grūtniecēm, ir tikai nosaukums. Vai kaut kur citur “Maxima” veikalos tās patiešām darbojas?!”

Iesūtīja: Judīte

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Лера Цируле
  +8 +8 0

  Лера Цируле

  Kasierim nav pienākums bļaut pa visu veikalu lai palaiž kādu ar bērnu rindas galā, protams kasieri to mēdz darīt, bet tas nav viņu pienākums, pašai māmiņai ir jāmēģina iebāzt acīs cilvēkiem kas stāv rindā, ka tā gluži nav īsta kase... un protams arī pašam cilvēkam jāpadomā, jo daudzi tur lien piemēram ar 10 gadīgu bērnu, kaut kases vairāk domāties vacākiem ar mazuļiem, kuri mēdz raudāt un kreņķēties, lai nebūtu "jācieš" gan vecākiem, gan apkārtējiem )
 • Evelyyn Evelyn
  +8 +8 0

  Evelyyn Evelyn

  Nelaiž arī tad, ja paprasi? Mēle taču ir... Es piemēram nelūru virsū visiem pārējiem pircējiem, īpaši neinteresē, kas vēl tur stāv/iepērkas. Ja express kase ir paredzēta māmiņām UN topošajām māmiņām UN pircējiem ar maz precēm, tad jau visi šo grupu pārstāvji ir vienlīdzīgi rindas kārtībā. Ja ielien pircēji-parastie ar pilniem groziem, tad gan... jāpieprasa savas tiesības uz šo kasi bez rindas :)
 • Jana Eze
  +6 +6 0

  Jana Eze

  Francijā grūtniece var iet rindai pa priekshu neko nejautājot. Un kasieres vai veikala apsargi redzot grūtnieci reagē un attiecīgi rīkojas. Un neviens pircejs rinda nepukst un nelūr uz Tevi. Latvijas iedzīvotajiem līdz tadam līmenim vel pāris gadus jāpaaugas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl