Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Sanāca redzēt visai nepatīkamu skatu. Īsi pēc plkst. 20.00 gaidot autobusu Centrāltirgus pieturā, redzu pie blakus esošā veikala “Maxima” durvju stenderes atspiedusies bezpajumtniece ar spieķi, skaita sīknaudu. Iznāk “Maxima” apsargs (firma EUROCASH1 vēsta uzlīme uz veikala durvīm). Saprotams, dzen prom. Bezpajumtniece viņam saka, ka viņa tikai stāv, neko tādu nedara, bet apsargs jau sāk paceltā balsī teikt, ka dabūs pa galvu, ja nevāksies prom.

“Maxima” apsargs paceltā balsī bezpajumtniecei saka, ka dabūs pa galvu, ja nevāksies prom no veikala durvju stenderes

Bezpajumtniece piekāpās un devās prom, visai skaļi purpinot kaut ko apsarga virzienā. Tā vietā, lai apsargs vienkārši pagaidītu, kamēr viņa aizies, ātrā solī devās pakaļ dūres savilcis. Bezpajumtniece piestāja, turēja spieķi gatavībā, ja nu vajag aizstāvēties un krieviski teica – miers, miers – eju jau eju.

Varēja redzēt, ka, tālāk ejot, šī bezpajumtniece pie sevis kaut ko runājās par apsargu, ko tomēr apsargs nevarēja ignorēt – viņš jau atkal ātrā gaitā piegāja klāt un pat “iedunkāja” bezpajumtniecei.

Vai tiešām apsargam nevajadzētu šādā situācijā saglabāt mieru un izturēties profesionāli, nevis iziet no rāmjiem un brukt virsū ar dūrēm par pāris vārdiem, kas viņam nepatīk? Godīgi sakot, šajā veikalā tagad vēl jo mazāk gribas iegriezties, apsargam vēl nepatiks, kā paņemu preci no plaukta, un man arī metīsies virsū.

Lai nu Dievs dod šim apsargam visu to labāko, lai pašam nav jānonāk šādā situācijā, tikai mainītā lomā.”

Iesūtīja: vēlos palikt anonīma

1 komentārs

1 komentārs

  • velējos palikt anonīms

    velējos palikt anonīms

    Lai dod apsargs anonīmajai novērotājai pastāvēt pie kases un pazagt makus un šmigas no godīgiem pircējiem un piesmirdināt visu veikalu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!