Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri

“Labdien! Ar interesi skatos seriālu “Viņas melo labāk”, bet mana nelojalitāte aug augumā šādas, manuprāt, no seriāla veidotāju puses, nevērības pret pieaicinātajiem aktieriem! Precīzāk, ne galveno lomu atveidotājiem, piemēram, Konstantīna lomas atveidotājs – titros viņa vārdu neredzu!

Kaut gan tajā pat laikā titros tiek ierakstītas visādas viendienītes – oficiantes, garāmgājējas un nez kas vēl, bet šā aktiera vārda titros nav!

Tāpat kā Sandras vārds parādījās tikai pēdējā sērijā, kurā viņa tēloja, kaut gan šis tēls bija skatāms vismaz kādās sērijās piecās ….. KĀPĒC TĀ????

Šie aktieri tēlo nozīmīgas lomas ar gariem tekstiem un aktīvām darbībām, bet viņu vārdus titros neieraksta ….. KAS PAR LIETU????

Varbūt BEZ TABU varētu painteresēties pie seriāla autoriem – kāpēc tas ir tā? Manuprāt, tas ož pēc lētas haltūras….. !!!!!!!!!!!!!”

Iesūtīja: Haralds

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Antra Landsberga
    +10 +10 0

    Antra Landsberga

    Lai cik tas nebūtu smieklīgi, bet es tieši vakar nodarbojos ar šo jautājumu! Konstantīna tēls ir tik spilgts! Likās, kaut kur redzēts puisis, bet titros neatradu.
  • Samanta Vikmane
  • Jānis Bruševics

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl