Sūdzību dēlis: Mans sūtījums no internetveikala ceļo pa visu Latviju!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien gaidīju sūtījumu no internetaptiekas, bet internetā izsekojot sūtījumu, biju šokā. “

Mans sūtījums no internetveikala ceļo pa visu Latviju!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tik tiešām sūtījumam ir jāceļo pa Latviju lai no Rīgas nonāktu Liepājā? Zvanīju uz Latvijas pasta sūtījuma informācijas telefonu, bet neko man konkrēti nevarēja atbildēt, paši nekā nesaprot, kā tas noticis. Nevarēja atbildēt, kad saņemšu sūtījumu. Esmu neziņā, kam lai jautā, cik ilgi sūtījums ceļos!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

5 komentāri

5 komentāri

 • Gerda

  Gerda

  Kas tā par nejēdzību 🤨
  Vispār, Latvijā un visā pasaulē nedrīkst uzticēties nevienam!!!
  Viena afēristu pasaulē😡
 • Labsis

  Labsis

  Pasūti pa vienai tabletei un puksti ka nepienāk viena rītā otra vakarā.
 • Kristine Cekule

  Kristine Cekule

  Visticamāk neatnāks. Mani sūtījumi palikuši Rīgā un pasts saka ka Aliexpress vainīgs, jo sajaucis. Pārdevējs no Ali saka ka nosūtīts. Ar visiem izdrukātajiem orderiem, nedabūju ne paku, ne naudu. Vairs nesūtu.
 • sieva

  sieva

  kas tur parsteidzosh, stradaju noliktava un lai ta pati adazhu chipshu paka vai piens nonaktu lidz veikalam apceljo vel vismaz 3 noliktavas, taka jusu nopirkta prece nodroshina algu vismaz 3 kravas shoveriem un pardesmit noliktavu darbinieku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!