Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Bijām nolēmuši iegādāties jaunu gultu, izpētījām internetā visādus variantus, nolēmām doties uz “IKEA”, lai paskatītos mēbeles dzīvē.”

Mani ar klēpju sunīti neielaida veikalā!
LETA

“Devos kopā ar savu sunīti (klēpju sunītis, mazāks nekā čivava). Apņēmības pilni, dodamies veikalā, pienāk apsargs, sakot, ka ar suņiem nevar. Suns atrodas man rokās, izmēros mazāks kā kaķis. Ārā bija karsts, man suni vajadzēja atstāt mašīnā?

Apsargs paskaidroja, ka uz durvīm esot zīme, ka ar dzīvniekiem nevar. Labi, es piekrītu ar suņiem pavadā nevar. Vai tiešām tur viss ir pareizi? Es vienkārši neticu, ka tā ir,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Elīna.

360 komentāri

360 komentāri

 • Una Beļavska

  Una Beļavska

  Nu katram savs ,dzīvnieku mīļotājiem par to savs uzskats.Mani dzīvnieki ir mani ģimenes locekļi.Un ja es gribu savu klēpjsunīti ņemt uz veikalu tad es ņemšu.Un ja mēs te ar apvainojumiem ,par blusainiem suņiem u.t.t Tad es par neaudzinātiem bērniem,kas var būt briesmīgāks.Un varat noķert kreņķi mēs suņu mīļotāji izvēlamies veikalus ,kas draudzīgi suņiem.Depo ,Rimi un Maximā problēmu nav.Jā un mēs esam zīdaiņi,es personīgi cilvēkos mīlu visvairāk viņu dzīvniekus.Neko darīt katram savs.
 • Agita

  Agita

  Vai tiešām suns jāņem līdz kad dodas iepirkties?Kāpēc nevar atstāt mājās?Nedomāju,ka veikals ir vieta kur ņemt līdz mājdzīvnieku.Kaķus,kāmjus u.c. taču neviens līdz nestaipa
 • Arturs Razens

  Arturs Razens

  Paldies dievam ka beidzot šos dīvaiņus ar suņiem kautkur arī nelaiž... besī ej pa pārikas veikalu tur suns pie salātu stenda, man arī ir suns, nu un ka liels kā Jums patiktu ja es ar viņu stāvētu pie IKEA dīvāna un Jums būtu bail pienākt?! Varbūt kādam pat alerģija uz dzīvnieku spalvām.....
 • Anda Purviņa

  Anda Purviņa

  Likums visiem viens klēpja sunītis vai sanbernārs tas IR suns,dzīvnieks.
 • Aldis Bērtiņš

  Aldis Bērtiņš

  Veikals nav domāts suņiem. Ņurkat savus blusu maisus mājās. Ar smadzenēm vajag domāt. Kāds iedomāsies vēl govi atstiept uz bodi.
 • Mārtiņš Uzulis

  Mārtiņš Uzulis

  Youtube kanāls ''ANTARES ievads'' komentē: ---> Ja ei uz veikalu, tad ej viena nevis ņem līdzi visu savu zoloģisko dārzu (nevajag domāt tikai par sevi varbūt kādam no tava plušķa ir alerģija) tas ir nehigēniski staigāt pa veikaliem vai kafeinīcām ar savu blusaino draugu :D
 • Jānis Vāvere

  Jānis Vāvere

  Uhū. Beidzot kāds normāls veikals. Savadak ar suņiem iet jau visur.
 • Mārtiņš Skraucis

  Mārtiņš Skraucis

  Tiem cilvēkiem dzīvot jēgas nav, ja šādas sūdzības raksta, būtu ko jēdzīgu labāk darījuši.
 • Monta Neija

  Monta Neija

  Normāli. Jo šie mazie klēpju bieži vien rej bezjēgā pa visu veikalu uz katru kas pieiet tuvāk, lai paņemtu kaut ko no plaukta. 🙄
 • Iveta Svi

  Iveta Svi

  Drīz kāds gudrītis ar čūsku gribēs apmeklēt veikalus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!