Sūdzību dēlis: Mani ar klēpju sunīti neielaida veikalā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

359 komentāri
Mani ar klēpju sunīti neielaida veikalā!
LETA

“Bijām nolēmuši iegādāties jaunu gultu, izpētījām internetā visādus variantus, nolēmām doties uz “IKEA”, lai paskatītos mēbeles dzīvē.”

“Devos kopā ar savu sunīti (klēpju sunītis, mazāks nekā čivava). Apņēmības pilni, dodamies veikalā, pienāk apsargs, sakot, ka ar suņiem nevar. Suns atrodas man rokās, izmēros mazāks kā kaķis. Ārā bija karsts, man suni vajadzēja atstāt mašīnā?

Apsargs paskaidroja, ka uz durvīm esot zīme, ka ar dzīvniekiem nevar. Labi, es piekrītu ar suņiem pavadā nevar. Vai tiešām tur viss ir pareizi? Es vienkārši neticu, ka tā ir,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Elīna.