Sūdzību dēlis: Par vienu papīriņu jeb ģimenes ārsta izziņu jāmaksā 15 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Par vienu papīriņu jeb ģimenes ārsta izziņu jāmaksā 15 eiro!
PIXABAY

“Mana meita (17 gadu) nolēma vienu mēnesi vasarā piestrādāt. Darbā vajadzīga ģimenes ārsta izziņa.”

“Ģimenes ārsts nosūtīja uz fluorogramu, pierakstot meitu reģistratūrā, neviens nebrīdināja, ka par izziņu būs jāmaksā 15 eiro, labi, ka meitai uz kartes bija nauda. Citādāk pieraksts būtu jāpārceļ.

Vai tas ir godīgi pusaudzim maksāt par vienu papīriņu 15 eiro, lai mēnesi pastrādātu? Apmeklējums notika MFD Veselības centrā Iļģuciemā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Inese.