Sūdzību dēlis: Man nav omulīgi iet uz tualeti Tukuma “Zilā Dimantā” ar apziņu, ka kameras otrā pusē kāds skatās!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Man nav omulīgi iet uz tualeti Tukuma “Zilā Dimantā” ar apziņu, ka kameras otrā pusē kāds skatās!

“Labdien! Jūs patraucē meitene no Tukuma! Vēlējos izstāstīt nepatīkamu gadījumu Tukuma ko pamanīju, lai gan iespējams ka kļūdos.. Apmeklēju spēļu zāli “Zilais Dimants” Tukumā, un man radās aizdomas, ka privātuma noteikumi šajā iestādē tiek pārkāpti.

Man savajadzējās uz labierīcībām, tualetē ieejot nevarēju nepamanīt, ka burtiski virs galvas ir videonovērošanas kamera.. Man vismaz izskatījās pēc kameras, jo dūmu detektors tas noteikti nebija.

Vēlējos zināt, vai tādā vietā šādas ierīces drīkst atrasties, jo man nav omulīgi iet uz tualeti ar apziņu, ka kameras otrā pusē kāds skatās uz mani.”

Iesūtīja: Evija

Foto

Jāsaka godīgi, pēc fotogrāfijām īsti nevar saprast, kas tā ir par ierīci. Raidījums Bez Tabu arī attēlus nosūtījām apsardzes kompānijai, un arī tās pārstāvji īsti nevarēja pateikt, kas tā par ierīci, jo grūti saprast pēc fotogrāfijām. Tāpēc uzreiz raidījums Bez Tabu sazinājās ar Tukuma “Zilo Dimantu”, jo viņiem vislabāk jāzina, kas atrodas viņu labierīcībās.

Iveta
Spēļu salona “Zilais dimants” pārstāve

Es esmu pārliecināta, ka tā nav kamera. Kam ir vajadzīgas kameras tualetē? Tur vienkārši nav slēdža, un tualetē automātiski ieslēdzas gaisma. Tas ir kustības sensors, kad kāds ienāk tualetē, tad ieslēdzas gaisma, tā ir tā ierīce.

Citās telpās videonovērošana tiek veikta?

Spēļu zālē jā.

Bet ne labierīcībās?

Nē.

Katrā ziņā, ja cilvēkiem rodas aizdomas, viņi var vērsties pie jums birojā, vai uz vietas kādam uzjautāt?

Protams, viņi var pienākt pie darbinieces, un pajautāt, kas tas ir uz griestiem.

Bet katrā ziņā, raidījuma Bez Tabu skatītāja pareizi darīja, ka pievērsa uzmanību šādai ierīcei, jo ir pārraides pieredzē bijuši stāsti, kad videonovērošana tiešām tiek veikta vietās, kur to darīt ir aizliegts ar likumu.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl