Sūdzību dēlis: Man jāmaksā par sporta zāli, lai gan es nevaru to apmeklēt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Man jāmaksā par sporta zāli, lai gan es nevaru to apmeklēt!
KASPARS KRAFTS, F64

“Sporta klubs “My Fitness” lielākajai daļai savu klientu pieprasa apmaksāt abonementu.”

Situācija ir tāda – pandēmijas laikā tika iesaldēti līgumi, kad ierobežojumi atslāba un apmeklēt sporta zāli varēja tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu, viņi atsaldēja līgumus un par to paziņoja e-pastā, kuru es nesaņēmu, tieši tāpat kā citi klienti.

Pēc diviem mēnešiem man piezvana un paziņo, ka man ir parāds, un vai es vēlos turpināt apmeklēt sporta zāli, es pateicu, ka nevaru iet, jo neesmu vakcinējies, un man ir pirmā dzirdēšana, ka man līgums ir atsaldēts. Tā ir negodīga attieksme pret klientu un nevakcinētiem, jo es fiziski nevaru apmeklēt sporta zāli, jo neesmu vakcinēts, bet par to, ka mans līgums ir atsaldēts, man netika paziņots.

Klientu apkalpošana ir drausmīga, sakot, ka ir jāvakcinējas, jo viņi jau nezina, kas ir un nav vakcinējušies. Īsumā līgumā netika veiktas izmaiņas  – tikai vakcinētie var apmeklēt, bet likumā noteiktie ierobežojum ir jāievēro, faktiski līgums man ļauj apmeklēt sporta zāli, bet likums aizliedz, tāpēc man ir uzkrājies milzīgs parāds par šiem mēnešiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.