Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Pirmajā stundā pēc uzlikšanas… Pasūtīju rokas pulksteni “stilamaja.lv”! Pulksteņa vērtība kopā ar sūtīšanas izdevumiem 12,89 eiro!

Man ir vajadzīga kvalitatīva prece, bet no “stilamaja.lv” saņēmu šādu!

Protams, tiek atbildēts, lai sūta atpakaļ. Kaut gan pateicu, ka atpakaļ neko nesūtīšu un man ir vajadzīga kvalitatīva prece!”

Iesūtīja: Inga

28 komentāri

28 komentāri

 • Atceros

  Atceros

  Nu beidz! Kvalitatīva prece par 13 eiro!!! Nopietni! Cilvēk mīļais, kur tu dzīvo???? Un vēl sūdzas par to, ka saplīst! Lasu un brīnos!
 • Alexa

  Alexa

  Tā palasīju komentārus, nu sorry tauta. Citam arī mūsu laikos, 12eur ir milzīga nauda. Un summas apmērs nav pamatojums tam, lai man atsūtītu brāķi. Bet kas attiecas uz klienti, nu ir jāsūta atpakaļ!!!! kā tad tur gribi, lai tev uz mājām pieved? vai kā?
 • Лера Цируле

  Лера Цируле

  Par 10 eur kvalitatīva prece? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 un ja šai precei 2 min jāiztērē lai sataisīt. Bet nekur nav teikts ka ne plīsīs otrreiz. 🤷
 • Valts Zakis

  Valts Zakis

  Gribi krutu un firmas un lētāku biši vot ieej lombardā un noperc .
 • Zane Kruminliepa

  Zane Kruminliepa

  Šie paši pulksteņi ir aliexpress ...un maksā ap 1-2 eur...pa tādu naudu nav žēl ja kaut kas saplīst ;) visdrīzāk arī stilamaja sūta no aliīša ;)
 • Sergejs

  Sergejs

  Иди и купи в магазине в 3 раза дороже а не заказывай в нете и будет ок
 • Kristine Straujaa

  Kristine Straujaa

  Arī pasūtīju šāda veida ķīnieti,aizgāju pie pulksteņmeistara un ielika jaunu stienīti.Pats jau viņš nesaplīst-kkur aizķēri.Publicēt savu neuzmanību,spītu un nevarību laikam modē tagad
 • ola

  ola

  Stilamaja.lv ir identiski un tieši tie paši produkti, kas ir aliexpress.com. v
  Vairākas lietas ir pasūtītas no ali, lai parliecinatos, ka tie ir tie paši produkti.
 • Kristīne Kovaļova

  Kristīne Kovaļova

  No Ali ir sūtīti daudz pulksteņu par ļoti mazām naudām, un ne reizi nav bijis brāķis.
 • heh

  heh

  1) kādu kvalitāti vispār var gribēt, pasūtot internetā? 2) par tādu cenu kvalitatīvu pulksteni?? Pielieciet vismaz 1 nulli klāt, un tad gan varētu sūdzēties

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!