Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

28 komentāri
Man ir vajadzīga kvalitatīva prece, bet no “stilamaja.lv” saņēmu šādu!

“Labdien! Pirmajā stundā pēc uzlikšanas… Pasūtīju rokas pulksteni “stilamaja.lv”! Pulksteņa vērtība kopā ar sūtīšanas izdevumiem 12,89 eiro!

Protams, tiek atbildēts, lai sūta atpakaļ. Kaut gan pateicu, ka atpakaļ neko nesūtīšu un man ir vajadzīga kvalitatīva prece!”

Iesūtīja: Inga

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
  +31 +28 -3

  Es

  "Man ir vajadzīga kvalitatīva prece" - pulkstenis pa 15 EUR - smiekls nenāk? Nav gudrāk šos pašus mēslus no aliexpress pa tiešo pasūtīt 2-3 dolāri par vienu
 • Ak je
  +18 +16 -2

  Ak je

  Ko tad iedomājas? Brāķis,nu.Sūti atpakaļ,lai atsūta normālu preci.Kur problēma? Iespītējas taka tāda aita "nē tā un tā es protams nedarīšu" pašai smiekli nenāk? Aizsūtīt atpakaļ un pieprasi savu naudu atpakaļ,vai lai vietā atsūta normālu preci.Cik ir krāpšanās gadījumu,kad vispār ne uz kādiem kontaktiem neiznāk,bet te jau ir paša izsmiekls,piedāvāja iespēju,bet tak viss vēl vairāk jāsarežģī. Ko bijāt gaidījusi? Kā jums tiks uzdāvināts par brīvu vēl kādas dāvanu kartes vai kkas tāds? Summa smieklīga,vienreiz uz veikalu aiziet.
 • Līva Ozola
  +16 +14 -2

  Līva Ozola

  Gribēt superkvalitatīvu pulksteni par padsmit eiro ir, maigi izsakoties, stulbi. Un kas tā par iespītēšanos, ka atpakaļ nesūtīs, bet grib kvalitatīvu preci? Tad gribi vai nebribi savu naudu atpakaļ? Laikam sacerējusies, ka paturēs šo pulksteni un vēl kādu wanabe rolexu atsūtīs...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl