Sūdzību dēlis: Man Brīvības piemineklis ir svēta vieta, un es uzskatu, ka pasākumu rīkošana tā pakājē ir nepieļaujama!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Man Brīvības piemineklis ir svēta vieta, un es uzskatu, ka pasākumu rīkošana tā pakājē ir nepieļaujama!
Ieva Lūka / LETA

“Labdien! Atceros 80.-to gadu beigas, kad biedrs Rubiks pie Brīvības pieminekļa rīkoja riteņbraukšanas sacensības. Toreiz tas izpelnījās tautas sašutumu.

Tagad nepārtraukti Brīvības pieminekļa pakājē tiek rīkoti visdažādākie skaļie balagāni. Nesen tur dižojās kaut kāds, lielai suņu būdai līdzīgs “Sportland” veidojums, šobrīd tiek slieta augšā kārtējā milzu skatuve.

Acīmredzot šiem pasākumiem atļaujas dod Rīgas dome. Un NA deputātiem nekas nav pretī. Man Brīvības piemineklis ir svēta vieta, un es uzskatu, ka šo pasākumu rīkošana pieminekļa pakājē ir nepieļaujama.

Rīgā taču ir arī citas vietas, kur rīkot šos pasākumus. Visa šī klaigāšana par ielu remontiem, valodu, skolām utt. – ir tukša skaņa, ja mēs ļaujam apgānīt to, kas ir svēts. Jūs domājat citādāk?”

Iesūtīja: Egils

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Piekrītu Egilam-Brivības piemineklis nav vieta balagāniem, BET-Rigad Domes galvas ievēlēja rīdzinieki, gan tie, kas balsoja par viņu, gan tie, kas vēlēšanas ignorēja,Nepiedalities vēlēšanās ir tas pats, kas atturēties Saeimā.Par vienu vācam parakstus, par citu klusējam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!