Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! Kā jau visiem zināms Mātes diena ir maija otrajā svētdienā, bet esmu pārsteigta, ka savā kalendārā, kurš iegādāts grāmatnīcā! Mātes diena norādīta 7. maijā tas ir maija pirmajā svētdienā … tāpat ievēroju, ka kalendārā trūkst arī vārds Dominiks, kaut citos kalendāros tas ir norādīts 4. februārī. Nesaprotu, vai tad svētki nebūtu jānorāda pareizi ja reiz tie tiek norādīti?”

Māmiņdiena 7. maijā? Nesaprotu, vai tad svētki nebūtu jānorāda pareizi ja reiz tie tiek norādīti?

Iesūtīja: Lita

2 komentāri

2 komentāri

 • Tavs vārds

  Tavs vārds

  Mīļā Lita, ņemot vērā, ka kalendāru esat iegaumējusi no galvas, iesaku būt kārtīgai Latvijas valsts pilsonei un katru dienu no rīta iziet uz ielas un izkliegt pareizos svētkus un vārda dienas. Ceru, ka ar Jūsu spēku un palīdzību neviens Dominks savu vārda dienu garām nepalaidīs :)

  Tiem, kas Jūs nespēs sadzirdēt iesaku atcerēties, kad ir mātes diena un no rīta rakstot rasistiskus komentārus delfos palūkoties uz lapas augšpusi, kur norādītas vārda dienas un dienas laikaapstākļi.

  Alternatīvs variants būtu katras nepareizi norādītās dienas / vārda dienas datumos pamest datorus un doties piketēt pie grāmatnīcām, jo visu, ko mēs latvieši ciešam, bet par daudz ir par daudz!

  Vai, nezinu, var arī necepties :)
  • Doh

   Doh

   Jums darīt nav ko? Cilvēks raksta pamatotu sūdzību, jūs te Kurkstat kā veca varde. Ja nav ko normali pateikt, tad lasiet tālāk ko citu.
   Šeit var būt runa par patērētāju tiesībām. Ja jūs nopirktu bībeli kurā iekšā kāda lappusē būtu kļūdaini iedrukāta kamasutra vai veikalā nopirktu matu krāsu uz kuras būtu rakstīt "turēt krāsu matos ne mazāk ka 2 stundas",jūs šai instrukcijai paklausīgi sekotu?
   Te ir runa par to ka cilvēks maksā naudu un gaida pretī korektu pakalpojumu, produktu vai informāciju. Nu nevar nopirkt Smartphone kas veic tikai zvana funkciju (tad jau tas vairs nav smartphone)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!