Sūdzību dēlis: Mākslīgas atlaides un patērētāju maldināšana!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Gribēju padalīties ar savu pieredzi, iepērkoties T/C “Akropole” veikalā “Maxima”.

Mākslīgas atlaides un patērētāju maldināšana!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“28.11, kad “Maximā” bija 30% atlaide tualetes papīram, pamanīju, ka tualetes papīra pakai, kuru parasti pērku, ir uzlikta mākslīga atlaide – 1,68 eiro. Mazliet izbrīnījos, jo agrāk redzēju, ka cena bez atlaides bija jau 1,68 eiro.

Nākamajā dienā es iegāju veikalā, atlaides papīram vairs nebija, un tas maksāja 1,68 eiro. Vai veikals tā drīkst maldināt patērētājus ar akcijām, kas patiesībā nav akcija?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Karīna.

22 komentāri

22 komentāri

 • Maija

  Maija

  Akcijas, ne-akcijas . . . Jau kuro reizi šī pati "problēma". Vai tiešām pircēji vairs ar savu galvu nedomā, paši neizlemj, vai prece ir cenas vērta? Pat auns netriecas ar pieri sētā tikai dēļ uzraksta "vārti", bet cilvēkiem svarīgs tikai teksts uz krāsainas papīra lapiņas.
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Domāju,ka atlaides nemaz nav,bet gan cenu pacelšanas! 🤢 jo.....neatbilst cenai,kas itkā bijusi un atlaidē pat augstāka :)
 • Linda Ivanova

  Linda Ivanova

  Cilvēkiem derētu iemācīties lasīt. Nevis tupa kko sūdzēties. No pieredzes varu pateikt to٫ka ja cilvēkam acīs ar pirkstu neiebāzīs vinš arī neskatīsies.
 • Rita Malvesa

  Rita Malvesa

  Tas pats ir Drogās.Visu laiku mudina izķert un nepārtraukti atlaides.Kā viņi izdzīvo?
 • Inese Ūdre

  Inese Ūdre

  .... līdz 30%, lasiet ar svītriņām 😅! Nu jau sen zināms tas triks, kurš labi tikai izskatās!!!. Jāliek patērētājiem pieprasīt normatīvajos aktos tās "- "svītriņas vietā rakstīt vārdiem "līdz".
 • Rihards Lety

  Rihards Lety

  Liekas, ka LV pircēju diagnoze ir "Dunduks" vai " Pedālis" .... Uz lapas rakstīts, ka nedarbojās atlaida uz labākā cena un uz akciju preces. Akcijas dienā izdrukāja cenu zīmi dzeltenu, lai īpaši apdāvinātiem kadriem pievērstu uzmanību uz to, ka uz šo preci atlaide nedarbojas. Cenu zīmei nav norāde "akcija" . Jo ja būtu palikusi parastā baltā, tad būtu tonna ar gudrīšiem kuri grābtu un stieptu uz kasi.
 • Ināra Vološonoka

  Ināra Vološonoka

  Nesen arī manīju uz lego cena bija uzlikta 19€,bet apakšā nenoplēsta vecā cena 12€🤦‍♀️
 • Enrigue Enrigue Duglass
 • Svetlana Grinberga
 • Sandra Skalberga

  Sandra Skalberga

  Labàkà cena un akcijas(dzeltenàs) nekad nav papildus akcijas!!!Visu tak var noskaidrot info😊

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!