Sūdzību dēlis: “Luminor” bankā kodu kalkulators par brīvu, bet “Swedbank” par 6 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Viens no populārākajiem tematiem šonedēļ “Bez Tabu” Sūdzību dēlī saistīts ar kodu kalkulatoriem.

“Luminor” bankā kodu kalkulators par brīvu, bet “Swedbank” par 6 eiro!

“Kāpēc “Luminor” bankā kodu kalkulators par brīvu, bet man “Swedbank” jāmaksā 6 eiro?” vēlas noskaidrot Ginta.

39 komentāri

39 komentāri

 • Ija Pavārnieka

  Ija Pavārnieka

  Nepateikts nav samelots. Manam vīram 69 gadi, kalkulators no zelta SEEB bankā, maksāja 20 EUR. Vakar teica, ka no 65 gadiem par brīvu, no 69 par maksu. Agrāk to sauca par melošanu, tagad par mārketingu.
 • Janis Albrehts!

  Janis Albrehts!

  Svedbank jamaksaa par kodu kalkulatoru<tikmeer arzemees tas ir ieklauts bankas pakalpojumu cenaa! Bankas latvijaa straadaa Taa lai vareetu pec iespeejas vairaak izkaast naudu tas arii viss !
 • Ome

  Ome

  Es ari biju satraukusies ka samaksasu maksajumus.bet meita paradija un aizgaja uz pirmo ravienu. Tagad ir daudz labak. Nekada datorspecialiste es neesmu bet caur datoru blakus liekot telefonu un atceroties pinkodus ta lieta iet. Ja tikai to telefonu vajag skarienjutigo.
 • Normunds

  Normunds

  Siers lamatiņās arī nav par velti.
  Man ir kodu kaukulātors jau 8 gadi un esmu loti apmierināts.
 • Laila Veisa
 • Inese Āboliņa

  Inese Āboliņa

  Swedbankas, smart id ir labi strādājoša aplikācija. Ātra rēķinu nomaksa. Kur te problēma. Un ja tev ir jau kodu karte tad izmanto to.
  • Eva

   Eva

   Man nav "slidināmā" telefona, negribu kalkulatoru, kas ir nepraktisks, bet Swedbank nevēlas saglabāt ērto kodu karti. Un es neesmu pensionāre, man vienkārši nav tādas rocības, lai pirktu par vairākiem simtiem euro telefonu, kas darbojas normāli labi ja 2 gadus! Swedbank stāsta, ka uzsvars uz drošību! Kā var būt droši, ja visa dzīve "jāsabāž" telefonā!!! Kodu karte IR DROŠA!
 • Ieva Ieva Ieviņa

  Ieva Ieva Ieviņa

  SEB 20eur zagļi,jo par katru darijumu atvelk tagad prāvus %
 • Raimis Mals

  Raimis Mals

  Kaarteejaa kropliiba.es negribu suudainus kalkulatorus ,kodu karte ir daudz labaaka.netiirie dziivnieki naudas kaaseeyi fuu
 • Sandra Balama

  Sandra Balama

  Kādas muļķības- Swedbankā tieši tas mēsls maksā vismazāk-6€. Luminorā ir 18€ ,bet SEB vispār 20€.??
 • Kaspars Gūtmanis
  • VO Sandris
  • Ērika Kirilova-Strazdiņa
   +13 +13 0

   Ērika Kirilova-Strazdiņa

   Kaspars Gūtmanis Atļaušos nepiekrist.
   Man pašai ir smart id. Esmu apmierināta, bet ko šādā situācijā darīt cilvēkiem gados? Manam tētim arī ir jāpērk šis kalkulators. Telefons viņam ar podziņām, bet rēķini ir jāmaksā neatkarīgi no vecuma, rases vai materiālā stāvokļa.
   • Kk

    Kk

    Es saviem vecākiem rēķinus samaksāju. Un Smart ID ir ideāli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!