Sūdzību dēlis: “Luminor” bankā kodu kalkulators par brīvu, bet “Swedbank” par 6 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

39 komentāri
“Luminor” bankā kodu kalkulators par brīvu, bet “Swedbank” par 6 eiro!

Viens no populārākajiem tematiem šonedēļ “Bez Tabu” Sūdzību dēlī saistīts ar kodu kalkulatoriem.

“Kāpēc “Luminor” bankā kodu kalkulators par brīvu, bet man “Swedbank” jāmaksā 6 eiro?” vēlas noskaidrot Ginta.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ērika Kirilova-Strazdiņa
  +13 +13 0

  Ērika Kirilova-Strazdiņa

  Kaspars Gūtmanis Atļaušos nepiekrist.
  Man pašai ir smart id. Esmu apmierināta, bet ko šādā situācijā darīt cilvēkiem gados? Manam tētim arī ir jāpērk šis kalkulators. Telefons viņam ar podziņām, bet rēķini ir jāmaksā neatkarīgi no vecuma, rases vai materiālā stāvokļa.
 • Ignats Gogolis
 • Silva Bumbule

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl