Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Ļoti skumji un sāpīgi noraudzīties, kā Rīgā apzināti tiek bojāti un iznīcināti koki!

“Labdien! Ļoti skumji un sāpīgi ir noraudzīties, kā Rīgā apzināti tiek bojāti un iznīcināti koki. Kr. Valdemāra ielā posmā no Stabu ielas līdz Bruņinieku ielai un arī tālāk uz Sarkandaugavas pusi – no Alojas līdz Ēveles ielai un citos posmos, kur gar ielas malu ir koki.

Domāju, ka sakņu bojājumi ir acīmredzami. Nezinu, kurai institūcijai tas būtu jākontrolē, bet neticu, ka šīs darbības kokus nebojā. Kāpēc tā jāposta?”

Iesūtīja: Baiba

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Ivars
    0 0 0

    Ivars

    Par naudu jau pašu velnu var nopirkt!Pilsētā māju īpašniekiem un sētniekiem ir problēma,patstavīgi jātīra lapas,tad kritušie zari....nav koks nav problēmas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl