Sūdzību dēlis: Ļoti neloģisks uzdevumu formulējums!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! Raksta 5. klases skolniece. Pildot uzdevumus platformā uzdevumi.lv, saskāros ar ļoti neloģisku uzdevumu formulējumu.”

Ļoti neloģisks uzdevumu formulējums!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tika minēti – kurli nagi, prātīgi baloni. Kas tādus uzdevumus sastāda?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā skolniece.

10 komentāri

10 komentāri

 • skolotāja

  skolotāja

  Savā praksē matemātikā visu laiku nebiju lietojusi uzdevumi.lv, jo ļoti nepatika tur dotie uzdevumi. Tomēr krīzes laikā dažkārt lietoju, jo tur ģenerētie gadījuma skaitļi samazina iespēju norakstīt. Bet esmu neapmierināta! Visos 3 darbos, ko piedāvāju 6. un 9. klasei, bija kļūdas atbildēs, skolēns ievada pareizo, bet ieskaita kā nepareizo. Tāpēc nedomāju, ka šī ir nopietna vietne darbam!
 • Uj

  Uj

  Vai man vienīgajai vārdu savienojums kurls nags izraisa tādu kā riebumu? Kas vispār tur ar to kurlumu?? Kāpēc nevar būt kārtīga istaba, skaisti ziedi, krāsains balons, kaut kā tā? Tiešām izklausās, kā no no šizofrēniķa murga izrauts gabals. 🤦
 • As

  As

  Un ne tikai šādi uzdevumi vēl jau brīnījos ka 5.klases bērniem jāmācās par kredītiem. Es uzskatu ka tas arī nav normāli, bērniem likt mācīties par tiem.
 • Māris
 • Artis

  Artis

  Kas tur ko nesaprast? It kā būtu loģiski šos vārdus pārvērst nominatīvā un vienskaitļa formā, tas nozīmē slepena balle, dāsna istaba,kurls nags, prātīgs balons un saprast kuri ir vīriešu dzimtes un kuri sieviešu dzimtes vārdi! Un šādi uzdevumi ir izveidoti lai attīstītu loģisku domāšanu!
  • Zane

   Zane

   Un šajā piemērā tiešām attīsta loģisko domāšanu,ne?Dāsns var būt cilvēks,bet ne istaba,kurls nags arī,balons prātīgs! Bravo!Izcili!
   • X

    X

    Neloģiski ir vārdu savienojumi, bet kas tur ir nesaprotams, salikt vārdu savienojumus pa dzimtēm?
  • Diduu
 • Es

  Es

  Oi, tur 3 klasei arī tādi murgi sarakstīti, man pat kā pieaugušajam grūti izprast domu...
 • Diduu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!