Sūdzību dēlis: Ļoti negribētos, lai zampu Jelgavas pusē pārpumpē grāvī!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kādreiz Jelgavā bija ādu apstrādes uzņēmums – tā izlietoto, piesārņoto ūdeni, kurā bija hroms – rekultivēja.”

Ļoti negribētos, lai zampu Jelgavas pusē pārpumpē grāvī!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bet tāda pati bija bijušajā kolhozā ” Nākotne”, blakus mājai “Jaunzemji”, kurā izmantoja hromu un veselu čupu ar ķīmiju, koka šķūnī vēl gadus piecus atpakaļ viss stāvēja.

Bija vecās akas – kopējais daudzums aptuveni 60 – 100 tonnas. Ļoti negribētos, lai to zampu pārpumpē grāvī!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ēriks.

1 komentārs

1 komentārs

  • Benzīns

    Benzīns

    Kāda atšķirība - akā vai grāvī no sķūņa salēji?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!