Sūdzību dēlis: Ļoti neērti paņemt kafijas krūzes vāciņu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos vērst uzmanību kafijas aparātu uzņēmumiem!”

Ļoti neērti paņemt kafijas krūzes vāciņu!

“Ir ļoti sarežģīti paņem vāciņu kafijai. Loģiskāk būtu, ja to varētu paņemt no lejas, nevis no augšas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Lana.

24 komentāri

24 komentāri

 • problēma?

  problēma?

  Ja vāciņā problēma,ej sēdi kafejnīcā,tur vāciņu nav.
 • Mikus Rūznieks
  • Santa Dūrīte

   Santa Dūrīte

   Ceru, ka šis tiks ņemts vērā! Tagad jau visi tikai par to vīrusu.
 • Marika Mierture
 • Nesteroviča Megija

  Nesteroviča Megija

  Patiesību sakot,ļoti amizanti paskatīties uz šādu "problēmu",kad visā pasaulē ir vīrusa tēma. 😅
 • Agita Rubene
 • Jimmy

  Jimmy

  No sērijas: "savu tizlumu neārstēšu bet mainīšu pasauli sev apkārt, lai tā pakārtojas maniem tizlajiem pirkstiem."
 • Алла Григи
 • Dinija Bogdanova
 • a

  a

  Kā tad paņemsi no apakšas, ja tam virsū ir citi vāciņi? Ar kaut kādu mehānismu, kas tos vāciņus turētu un būtu atverams, lai var no apakšas izņemt? Un ja to paturēs vaļā, visi vāciņi būs pie zemes? Citādāk diez vai sanāks ar tādas formas vāciņiem. Tad jau jātaisa atsevišķu automātu, kas padod vāciņus. Vāciņu varētu būt vieglāk paņemt, ja to dara pirms paņem rokās kafiju.
 • Krūzīte!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!