Sūdzību dēlis: Ļoti neērti paņemt kafijas krūzes vāciņu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos vērst uzmanību kafijas aparātu uzņēmumiem!”

Ļoti neērti paņemt kafijas krūzes vāciņu!

“Ir ļoti sarežģīti paņem vāciņu kafijai. Loģiskāk būtu, ja to varētu paņemt no lejas, nevis no augšas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Lana.

24 komentāri

24 komentāri

 • Aigars Puriņš

  Aigars Puriņš

  Nērti jau ir jā, sanāk apgrāpstīt vēl daudzus vāciņus, bet pie šīs situācijas. Paliekot mājās, dzerot mājās pagatavotu kafiju, tad problēmām nevajadzētu būt. 😁
 • Kristaps Strautmalis

  Kristaps Strautmalis

  Ērtāk kafiju sataisīt mājā,nevis vēl vezāties apkārt ar krūzi 😆
 • Jurec Jurec Inžektors

  Jurec Jurec Inžektors

  Neērti ir gulēt pie griestiem...sega krīt nost
 • Aleksandrs Kozlovs

  Aleksandrs Kozlovs

  Kamēr šo neatrisina, visa valsts jāsūta karantīnā!
 • ass
 • Iveta Rudzite
 • Boriss Sīlis

  Boriss Sīlis

  Hmm. Smieties, vai kā? Kociņš ar skabargām-aplaizot skabargu mēlē arī var ieraut. Ko nu, jāzvana bez tabu! :D
 • Ivo Lazdiņš
 • Agrita Mincāne
  • Lauris Berģis

   Lauris Berģis

   Agrita Mincāne Jāprasa piešķirt finansējumu no valsts budžeta, lai ar šo globālo problēmu varētu uz karstām pēdām risināt 🙋‍♂️🤦‍♂️😅
 • Gatis Kauliņš

  Gatis Kauliņš

  Nu vispār ņemot tos vāciņus, kurus tu liec pie mutes, bet dabūt tiešām ir neerti.. Nākas apgrābstīt pārējos.. tur jau fundamentāl kks nav ok. Man arī šitā problēma besī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!