Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ļoti neapmierina 35. pasta nodaļa Rīga, Rumbulas ielā 7. Tiek izlaisti numuriņi, kurus cilvēki izņēmuši.”

Ļoti neapmierina kārtība, kādā apkalpo pastā!

“Piemēram, Nr. 088, pēc tam uzreiz Nr. 090. Sieviete ar Nr. 089 prasa, kas pa lietu, darbiniece ne atvainojas, ne kaut ko paskaidro, bet liek uzgaidīt un turpina apkalpot Nr. 090. Pēc tam tiek izsaukts pie tā paša lodziņa – Nr. 089.

Man Nr. 223 un notiek līdzīgi – no Nr. 222 uzreiz pāriet uz Nr. 225. Prasu, kas pa lietu, un arī ne ko ne atbild, ne paskaidro, tik nomurkšķ – tūlīt un turpina apkalpot 225. Protams, ka nekāda tūlīt nav, un nākamie numuri aiziet sīkpaku saņemšanai, nevis mans un vēl Nr. 224 numurs, kas arī tika izlaists.

Paku nenosūtīju, nākamreiz laikam spiedīšu numuru, kas paredzēts vecākiem ar bērniem/grūtniecēm, pie šādas pasta darbinieku attieksmes,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Uģis.

9 komentāri

9 komentāri

 • Loreta Roslova

  Loreta Roslova

  Nezinu gan kā LV pastā tas ir, jo tur vienmēr viss ir lēni un ne tā kā pie cilvēkiem 🙈🙈🙈🙈. Bet, principā citās iestādēs tos numurus automātiski izvēlas kompjūters jeb tā sistēma pati. Darbinieks neizvēlas, bet sistēma ieprogrammēta tā, lai dažādi tie numuri būtu. Bet kā ir pastā nav ne jausmas. Jāņem mazi bērni līdzi, tad vismaz rindā ilgi nav jāgaida😁
 • Oskars Kokņevičš
 • Inita

  Inita

  Šī pasta nodaļa jau vairāk kā 20 gadus izceļas ar darbiniecēm, kas strādā miega apnojas režīmā. Tie, kas tur iegriežas, tiek apkalpoti kā ubagi pie stacijas. Nav vārdu, lai aprakstītu šīs augstmanīgās, īgnās, skarbās darbinieces. Esmu par to, lai slēgtu šo iestādi un esmu ar mieru doties tālākā ceļā uz citu pasta nodaļu.
 • Niks Luika
 • Renars Cirulis

  Renars Cirulis

  Arī esmu novērojis,ka dažreiz numuriņi neiet pēc kārtas. Man liekas tas saistīts ar vienlaicīgu numuriņu izņemšanu uz vietas nodaļā un caur pasta aplikāciju.
  • Liene Kristiāna Tilgase

   Liene Kristiāna Tilgase

   Renars Cirulis nu nav tā, esmu novērojusi, ka sīkpakas paņem pa priekšu, lai tiem, kas pastā ieskrien uz 2 minūtēm nebūtu jāgaida pus h kamēr kāds nosūtīs pasūtījumu. Sīkpakas izņemšana prasīs mazāk laika nekā pakas nosūtīšana. Manuprāt abiem labi, ātri sīkpaku iedod un tam kas sūta paku vai maksā rēķinus nav jāklausās cilvēku neapmierinātībā, ka nevar izņemt tikai sīkpaku
  • Renars Cirulis

   Renars Cirulis

   Liene Kristiāna Tilgase runa gāja par vienas opcijas rindu. Respektīvi visi numuriņi kuri gaida paku saņemšanu neiet pēc kārtas. Šeit nebija runas par veicamo darbību prioritāti

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!