Sūdzību dēlis: Ļoti neapmierina kārtība, kādā apkalpo pastā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Ļoti neapmierina kārtība, kādā apkalpo pastā!

“Ļoti neapmierina 35. pasta nodaļa Rīga, Rumbulas ielā 7. Tiek izlaisti numuriņi, kurus cilvēki izņēmuši.”

“Piemēram, Nr. 088, pēc tam uzreiz Nr. 090. Sieviete ar Nr. 089 prasa, kas pa lietu, darbiniece ne atvainojas, ne kaut ko paskaidro, bet liek uzgaidīt un turpina apkalpot Nr. 090. Pēc tam tiek izsaukts pie tā paša lodziņa – Nr. 089.

Man Nr. 223 un notiek līdzīgi – no Nr. 222 uzreiz pāriet uz Nr. 225. Prasu, kas pa lietu, un arī ne ko ne atbild, ne paskaidro, tik nomurkšķ – tūlīt un turpina apkalpot 225. Protams, ka nekāda tūlīt nav, un nākamie numuri aiziet sīkpaku saņemšanai, nevis mans un vēl Nr. 224 numurs, kas arī tika izlaists.

Paku nenosūtīju, nākamreiz laikam spiedīšu numuru, kas paredzēts vecākiem ar bērniem/grūtniecēm, pie šādas pasta darbinieku attieksmes,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Uģis.