Sūdzību dēlis: Ļoti mulsinoši vārdi bērnu grāmatiņā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Izdomāju iegādāties savam bērnudārzniekam grāmatu, lai jautrāka burtu apgūšana.”

Ļoti mulsinoši vārdi bērnu grāmatiņā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Iegāju veikalā “Maxima”, jo zināju, ka tur ir diezgan daudz visādu grāmatu – gan krāsojamo, gan attīstošo. Uzreiz manu uzmanību piesaistīja koša un feina grāmatiņa – bez liekiem attēliem un tekstiem. Uz ātru roku pašķirstīju.

Likās ļoti forša, bet, atnākot mājās un uzsākot burtu apgūšanu (ar bērnu), nonācām līdz burtam “č”. Nācās apmulst, jo tur bija vārds “čigāns”, kas lika domāt, kā es savam 4 gadus vecajam bērnam varu kaut ko tādu paskaidrot un mācīt. Man šķiet ļoti nesmuki no izdevēju puses kaut ko tādu publicēt grāmatiņā. Neesmu rasiste, esmu par vienlīdzību, bet, piedodiet, tas nav normāli. Ir daudz vārdu, kas sākas ar “č” burtu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Evita.

69 komentāri

69 komentāri

 • Inguss Grīnītis

  Inguss Grīnītis

  Man nepatīk vārds "bite", jo bites dzeļ. Zvanu Beztabu 😅
 • Inguss Grīnītis

  Inguss Grīnītis

  Laikam pati tālāk par bērnu dārzu nav mācījusies, ja vārds čigāns izraisa tādu ļembastu.
 • Dace Alksne

  Dace Alksne

  Tas bija smieklīgi, ka Bez tabu šo uzskatīja par svarīgu parādīt. Ja, nav ko rādīt, tad nerāda vispār. Kaut kādu neadvancēta persona gribēja izcelties TV.
 • Šulammīta Jusova
 • Sandra Sizova

  Sandra Sizova

  A čiekurs? Mani vienmēr mulsina ņieburs jo uz ņ iedomājos tikai ņau un ņurņiks. Kā izskaidrot bērnam ņieburs.
  • Jolanta Valkovska
  • Sandra Sizova

   Sandra Sizova

   Jolanta Valkovska zinu,bet vārdi latviešu valodā uz tādiem burtiem kā č un ņ ir tik cik ir. Bet bērnam vēl bildīti vajag saprotamu utt.
  • Jolanta Valkovska

   Jolanta Valkovska

   Sandra Sizova uz Ņ varētu arī pielikt Ņujorku. Protams, ka ir sarežģīti, man tāpat liekas aplami, ka pie Ņ liek kaķi, kur it kā saka ņau😊
 • Elita

  Elita

  Nu jsu pavisam nav vairs pie sajēgas.Tādas bērnu grāmatas,kā" Čigānmeitēns Ringla", nav ziināmas,un kā tad mēnestiņš čigāniņš?
 • Eita

  Eita

  Nu jsu pavisam nav vairs pie sajēgas.Tādas bērnu grāmatas,kā" Čigānmeitēns Ringla", nav ziināmas,un kā tad mēnestiņš čigāniņš?
 • Jānis Adijāns
 • Mara Perkons

  Mara Perkons

  Čipendeils 🕺 čiekuru čemodānā čipo čunga- čangas čūsku!
 • Mara Perkons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!