Sūdzību dēlis: Ļoti mulsinoši vārdi bērnu grāmatiņā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

69 komentāri
Ļoti mulsinoši vārdi bērnu grāmatiņā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Izdomāju iegādāties savam bērnudārzniekam grāmatu, lai jautrāka burtu apgūšana.”

“Iegāju veikalā “Maxima”, jo zināju, ka tur ir diezgan daudz visādu grāmatu – gan krāsojamo, gan attīstošo. Uzreiz manu uzmanību piesaistīja koša un feina grāmatiņa – bez liekiem attēliem un tekstiem. Uz ātru roku pašķirstīju.

Likās ļoti forša, bet, atnākot mājās un uzsākot burtu apgūšanu (ar bērnu), nonācām līdz burtam “č”. Nācās apmulst, jo tur bija vārds “čigāns”, kas lika domāt, kā es savam 4 gadus vecajam bērnam varu kaut ko tādu paskaidrot un mācīt. Man šķiet ļoti nesmuki no izdevēju puses kaut ko tādu publicēt grāmatiņā. Neesmu rasiste, esmu par vienlīdzību, bet, piedodiet, tas nav normāli. Ir daudz vārdu, kas sākas ar “č” burtu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Evita.