Sūdzību dēlis: Ļoti maz cilvēku sejas maskas valkā pareizi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“No 14. oktobra valdība ir uzstādījusi noteikumu sabiedriskās vietās nēsāt maskas, taču novēroju, ka maza daļa cilvēku tās nēsā pareizi. “

Ļoti maz cilvēku sejas maskas valkā pareizi!
PIXABAY

“Vairumam deguns ir ārpus maskas vai uz zoda. Ja masku neuzliek pareizi, tad tai nemaz nav jēgas, cilvēki tikai lieki izmet naudu par iegādātajiem deguna un mutes aizsegiem, drošība apkārtējiem nekāda!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Amanda.

4 komentāri

4 komentāri

 • Zive

  Zive

  Un sūdzmani nemaz neuztrauc ka puse no masku valkātājiem tās valkā ar balto pusi uz āru....
 • Pod

  Pod

  Tad rakstītaja sūdzas par to ka valdība ir visiem uzlikusi netiešu nodokli vai arī mēģina citiem uzspiest savu ideju par "lieto mutes un deguna aizsegu" ?
 • Romans Logunovs
 • :-))

  :-))

  "Vairumam deguns ir ārpus maskas vai uz zoda." ;-))
  Kā izskatās deguns uz zoda? :-))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!