Sūdzību dēlis: Ļoti daudz žurku pašā Rīgas centrā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Krūmos, kas atrodas pretī “Copy pro”, Inženieru ielas pieturā čum un mudž no žurkām.”

Ļoti daudz žurku pašā Rīgas centrā!
EKRĀNUZŅĒMUMS

“Gāju ap 9.30, ap 14.00 vēlreiz gāju pa šo ceļu, grauzēju vairs nebija, bet krūmos varēja redzēt daudz aliņas, kas izraktas zemē!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Kristīne.

404 | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Lapa nav atrasta.

Kāds teiciens vēsta, ka: "Koks atstāj celmu, akmens vietu, bet cilvēks - atmiņas." Savukārt internets atstāj kodu 404 un bezpalīdzīgu tekstu "Lapa nav atrasta", jo lapa, ko mēģini atvērt, tiešām ir zudusi.

Iesakām doties uz sākumlapu (cerams, vismaz tā vēl eksistē).

Gribu tikt atpakaļ
404
19 komentāri

19 komentāri

 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Ko tad par tām 100 saeimas žurkām un Ministru kabineta parazītiem neviens tik ļoti nesatraucas?
 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Visa Rīga pilna ar žurkām un atkritumiem, Latvijā tas ir normāli 😂😂😂
 • Armands Nikolajenko
 • Rūdolfs Petrovskis

  Rūdolfs Petrovskis

  Mikus Rūznieks Maira Maima Es tak jums teica kā tā bija žurka. Interesanti ka tieši pirms vēlēšanām?🤔🤔🤔
 • Janis Vinters
 • Ilze

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!