Sūdzību dēlis: Likās, ka šādā ziemā būs ekonomija, bet tomēr par apkuri jāmaksā daudz!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šogad mūs ziema nepavisam nelutina ar sniegu, līdz ar to, ja nav sniegs, nav arī mīnuss grādi. Rodas neizpratne par apkuri – par ko maksāt “Rīgas namu pārvaldniekam”, ja gaisa temperatūra līdz šim bijusi plusos?”

Likās, ka šādā ziemā būs ekonomija, bet tomēr par apkuri jāmaksā daudz!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ja šobrīd maksāju par 59,30 kvadrātmetriem –  65,40 eiro, tad cik maksāšu pie gaisa temperatūras -10? Kas to kontrolē? Vai vispār iedzīvotāji to var izkontrolēt? Likās, ka pie šādas ziemas būs ekonomija, bet, izrādās, nekā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Linards.

56 komentāri

56 komentāri

 • Djjei

  Djjei

  RNP ir vienkārši afēristi!!! Vajag jau beidzot aizvērt šo kantori!!!
 • Matiss Birzins
 • Liga Lapina
 • Arthur Maple

  Arthur Maple

  Rīgas namu pārvaldnieks jūsu konsultanti teica ka apkuri regulē siltumserviss, tad jautājums! Kāpēc man pakalpojuma) apjomu nosaka tā pakalpojuma sniedzējs? Uz jautājumu kāpēc ārā + temperatūra un apkure 80 eur? Atbildē - to regulē siltumserviss.
  Ja viņi izdomās rīt mani sildīt uz 100? 130 eur? Neskatoties ka ārā gandrīz pavasaris...
  Un ja negribu lai mani tā kurina, man jāstaigā jāvāc paraksti? Labi esat iekārtojušies!
 • Valters Eglītis

  Valters Eglītis

  Brauc pie manis sildīties-logs diennakti vaļā,staigāju apenēs!Ķengarags.
 • Vita Riekstina

  Vita Riekstina

  Priekulē apkures cena 1.50-2.50€ par vienību, decembrī.😪
 • Агнеша С.

  Агнеша С.

  Es arī biju šokā... nevaru saprast kāpēc pie temp. -10 un +7 ir jāmaksa vienadas summas?! 😒 ..
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Mīlīši! Ja nebūs rēķini....kungiem nebūs uzdzīvei! ;)
 • Līva Duncīte

  Līva Duncīte

  Arī apsaimniekosana- pagājušajā gadā maksājām 30€ šajā gadā 42€ par ko!!!
  • Sandra Fedotova

   Sandra Fedotova

   Tieši tā par apsaimniekošanu klāt aptuveni 3 eiro par uzkrājumiem nākamjiem remontdarbiem tāpat...Bļāviens ceļ cenas bez brīdinājuma,bet pierādījumi par to ka kautkas tiek veikts nav!!!Zagļi
  • Līva Duncīte
  • Sandra Fedotova

   Sandra Fedotova

   Līva Duncīte mums apsaimniekošana bija 44 eiro mēnesī,tagad gandrīz 50!
 • jaa

  jaa

  Toties pievienotajā rēķinā ūdens korekcija negatīva. Man arī vienreiz tāda bija!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!