Sūdzību dēlis: Liepājas veikalā uzstādīts kondicionieris, kas nevis dzesē, bet karsē gaisu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

20 komentāri
Liepājas veikalā uzstādīts kondicionieris, kas nevis dzesē, bet karsē gaisu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Smieklīgi, ja nebūtu tik nožēlojami! Mani kā parastu pircēju tracina atrašanās “Top” veikalā Liepājā, Jūras ielā 23/25. Un ne jau mani vien, tur uzturas ne tikai pircēji, bet arī darbinieki.”

“Sakarā ar īpaši karsto laiku arī “Top” veikalā uzstādīti divi kondicionieri, kuri nevis dzesē, bet karsē gaisu!  Gaisa temperatūra konkrētajā objektā nu jau pārsniedz āra temperatūru.  Tā saucamā abu kondicionieru “truba” nav izvadīta ārā, bet gan nogrieztu galu, atrodas turpat veikalā un pūš karsto gaisu telpās uz nebēdu.

Pircējiem maskās segtām sejām vēl jāelpo karstais veikala gaiss, nu kaut ģībsti uz līdzenas vietas! Veikala vadītājai, acīmredzot, ne silts, ne auksts, jo pati strādā bez maskas. Gan jau kaut kā šo karsto laiku pārdzīvosim!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ināra.