Sūdzību dēlis: Lielveikalos atkal parādījušies krēmi, kas palielina krūtis!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tiešām kāds arī šo krēmu pērk?”

Lielveikalos atkal parādījušies krēmi, kas palielina krūtis!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Lielveikalos atkal parādījušies krēmi, kas palielina krūtis! Kārtējā cilvēku maldināšana, bet, iespējams, ja ir piedāvājums – ir arī pieprasījums?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilona.

72 komentāri

72 komentāri

 • Valda Meijere

  Valda Meijere

  Par ko sūdzāties? Par to ,ka neaug,vai par to,ka pār plecu var pārmest,vai par to,ka dzīvē brīnumu pietrūkst?🤣
 • Roberts Kruglovs
 • Sabīne Zosāre
 • Dairis Leonovics
  • Ag Nese

   Ag Nese

   Dairis Leonovics man nav nekāds sakars ar to 🤦🏻‍♀️
 • Rasa Estere
 • Paula Zirģele
 • ...

  ...

  Laikam jau tik plakana ka nekādi krēmi nelīdz:)))tapēc arī sūdzās...cilvēku stulbumam nav robežu
 • Kristine Tina Grinberga
 • Ivars Feldmanis

  Ivars Feldmanis

  Lūdzu publicējiet visus tos cilvēkus, kuri bildē, filmē un veido tizlas sūdzības priekš bez tabu un citām iestādēm. Varētu izveidot slēgto apdalīto cilvēku grupu, kur viņi visi varētu sūdzēties viens otram.
  • Zane

   Zane

   A nekā nebij! Tagad tādus cilvēkus aizsargās Trauksmes cēlāju likums,sūdzēties tiek aicināti visi,visur un par visu!
 • Nick Angel

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!