Sūdzību dēlis: Liels bija mans pārsteigums, ka papildus dāvanu kartes summai jāmaksā 0,60 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

21 komentārs
Liels bija mans pārsteigums, ka papildus dāvanu kartes summai jāmaksā 0,60 eiro!

“Nesen iegādājos “Spices” dāvanu karti, un liels bija mans pārsteigums, ka papildus dāvanu kartes summai man ir jāmaksā 0,60 eiro.”

“Izsakot savu pārsteigumu, pārdevēja tikai noteica, ka tas esot jau no februāra un vairs neesot nekāds jaunums. Bet par ko tieši ir šī maksa, to nepaskaidroja.

Man vienmēr ir licies, ka, pērkot dāvanu karti kādā veikalā, mēs jau garantējam vismaz vienu pircēju, kurš tur iztērēs dāvanu kartes summu un, visdrīzāk, nopirks kaut ko vēl.

Mani ļoti interesē, par ko ir šī piemaksa,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Agnese.