Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Lielā talka jau sen kā pagājusi, bet Mazzalves pašvaldībai izskatās, ka ir tik grūti savākt vietējo iedzīvotāju savāktos maisus.

Lielā talka sen pagājusi, bet pašvaldībai, izskatās, ir grūti savākt iedzīvotāju atstātos maisus

Šobrīd mežā zvēri jau dažus ir saplēsuši un savāktais atkal mētājās. Ceļa posmā netālu no pieturas Krasti.

Vai tiešām ir tik grūti aizsūtīt kādu automašīnu savākt maisus, ja reiz cilvēki ir pūlējušies?! Nav jau pašiem jāatloka savas piedurknes un jāiekāpj gumijniekos!”

Iesūtīja: Kristīne

Foto

1 komentārs

1 komentārs

  • Grūti zvanīt pašvaldībai?

    Grūti zvanīt pašvaldībai?

    Sūdzību dēlis pirmā vieta, kur griezties? Būtu jāsāk ar pašvaldības apzvanīšanu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!