Sūdzību dēlis: Latvijas valsts birokrātijas nejēdzība! Neviens pat pirkstiņu nepakustināja, lai sameklētu 92 gadus vecu personu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

17 komentāri
Latvijas valsts birokrātijas nejēdzība! Neviens pat pirkstiņu nepakustināja, lai sameklētu 92 gadus vecu personu!

“Labdien! Vēlos padalīties ar Latvijas iedzīvotājiem, kuri atmetuši cerības sameklēt paziņas vai radiniekus! Mūsu milzīgā birokrātijas mulāža liek klusēt, jo viņi nedrīkst izpaust personas datus, nepakustinot nevienu datora taustiņu.

Mūsu mājā 2015. gadā sadega mātes dzīvoklī viņas dēls. Tā kā citu radu nebija, es uzsāku meklēt vīrieša māti, uz kuras vārda ir dzīvoklis. Vispirms uzrakstīju prokuratūrai, lai viņi uzsāk mātes meklēšanu. Nu jau gadu ne ziņas, ne miņas.

Arī policija klusē! Tad devos uz VSAA, iedevu mātes vārdu, uzvārdu, personas kodu, deklarēto adresi. Kundze VSAA VID ēkā kā vadītāja uz manu lūgumu pameklēt kādas ziņas, pat nepaskatījās uz datiem, pateica, likums viņai liedz sniegt kādas ziņas un viss!

Tad es devos uz Pilsonības un imigrācijas pārvaldi, tur atkal uzrādīju kundzes datus un lūdzu, vai nav kādas norādes, kur viņa varētu būt. Atbilde “no valsts viņa nav izbraukusi” un viss! Domāju varbūt kādā pansionātā, zvanu Rīgas SD, tur pat manu jautājumu līdz galam neuzklausīja, bet nokliedza, datu aizsardzības likums viņiem liedz sniegt jebkādas ziņas, kaut es jau visus datus zināju, tikai nezināju, kur ir pats cilvēks.

Tad piezvanīju Krievijas vēstniecībai, nosaucu visus datus, man momentāni pateica, ka viņa 1984. gadā izbraukusi no valsts uz ASV, bet mūsu valsts birokrāti klusē! Neesot tādu ziņu!

Tad piezvanīju uz ASV vēstniecību, tur man pateica, ka viņa mirusi 2013. gadā. Tā nu es divu gadu meklējumos pa mūsu valsts kambariem tiku pie skaidrības desmit minūšu laikā! Tikai žēl, ka par dēla nāvi neuzspēju pateikt!

Mani moka doma, kas notiek ar mūsu valsts atbildīgām iestādēm, bez jebkādas līdzjūtības, ne likuma, ne cilvēciskā faktora neesošas personas tur sēd, mūsu nodokļus izmantojot, bet sameklēt 92 gadus vecu personu neviens pat pirkstiņu nepakustināja, toties citas valsts ierēdņi dažu minūšu laikā visu var noskaidrot!

Varbūt šis stāsts, kādam noderēs!”

Dzintra

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Elita Vuskane
  +52 +52 0

  Elita Vuskane

  Domāju ka ir par daudz ierēdņu un iestāžu, kur viņi ar nopietnām sejām izliekās, ka ļoti aizņemti un ka strādā vaiga sviedros!
 • Alda Zarecka
  +43 +43 0

  Alda Zarecka

  Mūsu valsts ir "veiksmīgi "radījusi milzīgu ierēdņu armiju,kura parazitē uz nodokļu maksàtàju muguràm...rezultàts - riņķa dancis pa iestàdēm,jo neviens neko nezin un ne par ko neatbild...😡
 • Zane
  +17 +17 0

  Zane

  Ar Krievijas vēstniecību arī vajadzēja sākt.Tādā gadījumā,kā ir jārīkojas,lai sameklētu cilvēku,ja visas iestādes piesedzoties ar šo likumu,pasūta meklētāju?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl