Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai zinājāt, ka Latvijā vēl oficiāli norēķinās ar rubļiem?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Andis.

Latvijā vēl oficiāli norēķinās ar rubļiem?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
6 komentāri

6 komentāri

 • Sandra Kukare

  Sandra Kukare

  Pajoliņi ir tie kas sanem naudu par šī saita uzturēšanu un 30! Gadu laikā nav nomainījuši valūtu.
  • Matīss Berezovskis

   Matīss Berezovskis

   Cik labi, ka Jūs NEKAD nekļūdieties un NEKAD neko neaizmirsta! Āmen!
  • Sandra Kukare

   Sandra Kukare

   Matīss Berezovskis 30 gadu laikā vajadzēja izlabot😁
  • Sandra Kukare

   Sandra Kukare

   Matīss Berezovskis tāpēc jau arī dzīvojam valstī tā,ka nevienam ne par ko nav jāatbild,pat ja par to naudu saņem🤨
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Un tā vietā, lai informāciju nodotu atbildīgajām iestādēm, kas operatīvi varētu labot šo kļūdu, kārtējais pajoliņš prot tikai pasvītrot vārdu un aizsūtīt BezTabu 🤦‍♀️
 • Greex

  Greex

  Eu, kur šitais brīnums Andis atradis veco, jau sen spēkā neesošo Latvijas kriminālkodeksu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!