Sūdzību dēlis: “Lattelecom” krāpšana? Samaksāju vismaz sešus eiro par zvana gaidīšanu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
“Lattelecom” krāpšana? Samaksāju vismaz sešus eiro par zvana gaidīšanu!

“Sveicināti cienījamie Bez Tabu darbinieki! Atkal kārtējo reizi gribu pavēstīt par neapmierinošu “Lattelecom” pakalpojumu sniegumu.

Pieslēdzu plkst. 13.27 un vēl līdz pat plkst. 18.oo nebija veikts pieslēgums. Sazvanīt nav iespējams. Visi operatori aizņemti, un tas ir maksas zvans.

Arī pagājušajā mēnesī tas pats. Divas dienas gaidīju pieslēgumu. Tas ir absurds. Un vēl samaksāju vismaz 6 eiro par zvana gaidīšanu. Man ir apnicis, lūdzu jūsu palīdzību!”

Iesūtīja: Rasa

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ilona Vīnberga
  +12 +10 -2

  Ilona Vīnberga

  Un kā ar to, ka zvani uz visām med.aprūpes iestādēm ir paaugstinātas maksas pakalpojums? Kaunu maizē apēduši?
 • www.Gopal.lv Sludinājumi
  +9 +5 -4

  www.Gopal.lv Sludinājumi

  Tak Lattelecom vienmēr ir bijuši Krāpnieki, viņu piesedz tādi paši no saimas
 • Valters
  +6 +4 -2

  Valters

  Vieni zagli krāpnieki tajā lattelekomā strādā, mes viniem neko neizdarisim, kaa zog taa turpina zagt un ar valdibu piesegties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl