Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Lapseņu pūznis virtuvē!

“Sveiki! Ko šādu redzu pirmo reizi. Jau pāris dienas novēroju, ka pa virtuvi dzīvojas lapsene un nekādi nelido prom. Vakarā kaķis sāka viņu ķert. Nodomāju, ka jānoķer pašai un jāmet laukā. Bet kad pacēlu galvu uz aizskaru štangu – sastingu – tur bija maziņš lapseņu pūznis!” raksta Bez Tabu skatītāja Kristīne.

“Pirmo reizi dzirdu un redzu, ka viņas pūzni taisa daudzdzīvokļu mājā virtuvē!”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Haha
 • dahe
  +2 +2 0

  dahe

  es dzīvoju piektajā stāvā un ik pa laikam ar man dzīvoklī parādījās lapsenes, kaut nevarēja īsti saprast no kurienes. Bet tad nomainījām pēdējo koka logu, meisteri demontējot logu stap rūti un betonu uzgāja diezgan palielu pūzni
 • Estere
  0 0 0

  Estere

  Es savā virtuvē vakar vakarā atradu, no rīta vēl nebija. Čaklītes pa dienu sastrādājušas! Dzīvoju 5.stāvā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl