Sūdzību dēlis: Laimēju balvu, kuru var saņemt tikai Rīgā, bet es uz galvaspilsētu nebraucu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Loterija “Lats”, manuprāt, rīkojas neadekvāti. Stāsts ir šāds – vakar laimēju loterijā dāvanu karti 30 eiro vērtībā un auduma maisiņu.”

Laimēju balvu, kuru var saņemt tikai Rīgā, bet es uz galvaspilsētu nebraucu!

“Prieks bija liels, jo loterijās neveicās, taču prieks ilga vien piecas minūtes, kad zvanīju, lai noskaidrotu, kā saņemt laimestu! Izrādās, ka jābrauc uz Rīgu.

Pat zvanīju uz ofisu, kur man pateica to pašu – jā, saņemt var tikai Rīgā, lai gan man “Lats” veikals ir piecu minūšu attālumā no mājām. Tad man gribas teikt, lūdzu, nerīkojiet loteriju Grobiņā, jo es uz Rīgu nebraucu! Jūtos riktīgi apmānīta! Mūsdienās pastāv arī “Omniva” un pasts!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Raivita.

39 komentāri

39 komentāri

 • Artūrs Jakobsons
 • Kristaps Asaris
 • Valentin Gribanov
 • Tas

  Tas

  Tas ir attieksmes jautājums,jebkurš normāls balvas devējs,ietu pretī.
 • Negodigi
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Šajā gadījumā dīivaini noteikumi,jo cik zinu, veikali "Lats" ,vsirāk atrodas ārpus Rīgas un tur vairāk iepērkas tieši lauku un mazpilsētu iedzīvotāji
 • Ieva Redisone

  Ieva Redisone

  Loteriju organizētājiem būtu vērts padomāt par risinājumiem (kurus tad arī iekļaut loterijas noteikumos), kā rīkoties, ja laimētājs nav no Rīgas. Risinājumi tam ir, ja tik ir vēlme. Piem. Vajadzīgos dokumentus nosūta uz laimētāja norādīto veikalu. Prasību ierasties centrālajā ofisā nosaka tāpēc, ka ir jāaizpilda akts par laimesta saņemšanu, ko pēc tam nodod grāmatvedībā, kas savukārt iesniedz atskaites VID.
 • Žanna

  Žanna

  No Rēzeknes līdz Rīgai ar autobusu uz priekšu un atpakaļ biļete maksā 20 eiro. Plus klāta brauciens pa pašu Rīgu līdz vajadzīgajai adresei, kaut ko ieēst nopirkt, kopā 30 eiro ceļš. Vai tiešām tās mazās balvas nevar nosūtīt uz veikalu filiālēm.
 • to Edgar Burtnieks

  to Edgar Burtnieks

  tu ir muļķis.Nekas tur nav par velti,jo cilvēks tanī veikalā iepērkoties atstāj naudu tiem biznesmeņiem.Un ir loterijas kur svešs cilvēks to laimestu nemaz nedrīkst izņemt un nedod.Tā ka pievaldi savu mutīti.
 • Līga Vecmane

  Līga Vecmane

  Visi tik gudri muld ka vajadzēja tak noteikumus izlasīt... hahaha... paši lasītu? 100 punkti ka nē. 🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!