Sūdzību dēlis: Lai tiktu klāt pakomātā saņemtam sūtījumam, bija jāguļas uz zemes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Saskāros ar neērtībām, saņemot sūtījumu “Omnivas” pakomātā.”

Lai tiktu klāt pakomātā saņemtam sūtījumam, bija jāguļas uz zemes!

“Pie T/C “Minska”, Omnivas pakomāta, Nīcgales ielā 2, bija atnācis mans sūtījums, kurš bija aptuveni mobila telefona lielumā. Tas bija iestumts līdz pašam galam apakšējā plauktā!

Lai tiktu klāt sūtījumam, bija jāguļas uz zemes, jo plaukti ir dziļi un kurjeram laikam bija slikts garastāvoklis, tādēļ paciņu iespēra pašā galā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Justīne.

67 komentāri

67 komentāri

 • Šausmas nu :D

  Šausmas nu :D

  Stulbā bāba!
  Nākamreiz, lai pasūdzas par to,ka tualetes papīrs pats neatslauka dirsu.
  Smadzenes, droši vien, podā izkrita un noskaloja.
  Kur var būt tik neaptēstas būtnes, ka sūdzas par katru nieku, čīkstuļu ēra vairojas!
 • Marija

  Marija

  Es uzskatu ka tas nav normāli, jo tik pat labi tā var būt grītniece ar lielu vēderu, un kā viņai , piemēram, dabūt ārā to paciņu no pašas apakšas.😵
 • Kristians Golubevs
 • Inta Pusa

  Inta Pusa

  Jā,tā vien liekas,ka Bez Tabu ir sevi izsmēlis,tik paši to negrib atzīt. Tad nu ķeras pie pēdējā salmiņa,lai paildzinātu agoniju. Tagad šis raidījums atspoguļo mūsu sabiedrības degradāciju un stulbuma vīrusa izplatību.
 • Druvis Bānis

  Druvis Bānis

  Jā, bija laiki, kad Bez Tabu bija satīras raidījums, ar humoru, bet tagad palicis par katra nīkuļa un raudātaja pēdējā atbalsta punktu,žēl, ka dēļ reitingiem, pārdevās.
 • Edite Luika
 • faira

  faira

  Daudzu komentētāju ironiskie salīdzinājumi liekas pastulbi un nevietā. Ja sūtījuma saņēmējs ir maza auguma,tad vēl var kādam palūgt izņemt,un arī. ja tā būs dziļi iemesta,būs problemātiski izņemt.bet ja apakšējā plauktā tā iemesta dziļi,tad diez vai kādam ir vēlme gulties uz netīras zemes,lai izvilktu kādam sūtījumu.Kurjeriem vajadzētu padomāt par to,ka kādam to paciņu vajadzēs izņemt un nemest tik dziļi. Kāpēc gan Bez tabu nevarētu uztaisīt eksperimentu pieaicinot ši uzņēmuma pāstāvi lai izņem gan no augšas,gan apakšas dziļi iemestās pakas.
 • Kristaps Kurzemnieks
 • Matīss Pļaviņš

  Matīss Pļaviņš

  Hahahaha!!!! Es vel smējos pēc tam kad bija stāsts ka paka bija pa augstu, ka gan jau drīz kādam būs pa zemu😂😂😂😂. Protams sarkastiski, nekad neticēju ka tiešām to redzēšu!🤣🤣🤣

  Varbūt vel sūdzēties, ka kaimiņam zāle zaļāka, vai peļķē ūdens pa slapju😂

  Iedomājos kādas šausmas būtu ja vel braukātu vecie Ikarusi kuriem STOP poga bija virs durvīm, un puse pasažieru to aizsniegt nevrēja. Bet neviens nesūdzējās.
 • Krišs Jurāns

  Krišs Jurāns

  Cepī tas sūdzību dēlis,kad sāks sūdzēties ka saule par spožu spīd? Vai ka kaimiņu vasīlijs aizcirta durvis nevis aizvēra? Intresanti ko cilvēki domā rakstot šo visu murgu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!