Sūdzību dēlis: Lai laimētu telefonu, jāpārskaita viens eiro un jāievada kartes dati! Jauna krāpniecība?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien man telefonā parādījās interesanta loterija!”

Lai laimētu telefonu, jāpārskaita viens eiro un jāievada kartes dati! Jauna krāpniecība?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Lietoju internetpārlūku “Chrome”, pēkšņi parādījās aptaujas anketa un pēc tam varot laimēt “Samsung” telefonu!

Tikai viss apstājas pie tā, ka jāpārskaita 1 eiro un jāievada kartes dati, protams, es neko tālāk nedarīju. Iespējams, ka tā ir jauna krāpniecība?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Zane.

17 komentāri

17 komentāri

 • Evita Evucish
 • Raitis Miksons
 • Baiba Zaļevska
 • Edgars Skripsts

  Edgars Skripsts

  Šodien atsūti man 10€,nākošgad ap šito laiku dabusi 1000€ 😂😂😯
 • Liana Li
 • @FutsBols

  @FutsBols

  Man arī datora ekrānā pirms kāda laika parādījās šī loterija. Vienu dienu bija ar LMT logotipu, otru dienu ar Aliexpress logotipu. Ātri sapratu, ka tā ir krāpšana un informēju par to LMT, lai viņi brīdinātu savus klientus, bet viņi to neizdarīja, tikai atsūtīja man kaut kādu cert.lv linku, kas nedarbojās.
 • Agris Kokorevics
 • Monta Brīdiņa

  Monta Brīdiņa

  Bet ir tiešām tik dumi cilvēki kas skaita un tic?! 🤔
  • Mikus Pudulis
  • Matīss Kurilovs

   Matīss Kurilovs

   Monta Brīdiņa Jā, es biju kaut ko līdzīgu izveidojis pirms kāda laika, skaitīja kā traki, pāris mēnešus varēja padzīvot ar 5000-7000€ mēnesī. Bet es neprasīju kartes datus un neapkrāpu, vienkārši fake izloze.
  • Monta Brīdiņa
  • Matīss Kurilovs

   Matīss Kurilovs

   Monta Brīdiņa Es jau saku, ka tas bija iepriekš un VID strādāju tikai, lai būtu viens oficiāls darbs.
 • Artis Vnk Artis
 • Dzintra Skarda

  Dzintra Skarda

  Apbrīnojami, ka cilvēkam vēl rodas jautājums, tātad tiek pieļauta iespēja, ka tā varbūt tomēr tiešām ir viena feina izloze. :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!