Sūdzību dēlis: Labklājības ministrijas reklāmas ir krievu valodā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tas ir normāli, ka Labklājības ministrijas reklāmas facebook.com ir krievu valodā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Olivers.

Labklājības ministrijas reklāmas ir krievu valodā!
13 komentāri

13 komentāri

 • Vita Gerve

  Vita Gerve

  Tikai un vienīgi valsts valodā. Vai likums nav spēkā!
 • Zigis Berzins

  Zigis Berzins

  Likums ko nosaka???kur ir attiecīgās iestādes reakcija???
 • kristaps ozolins

  kristaps ozolins

  Mekleju palidzibu tikt no vacijas uz latviju adbraucot uz vaciju paliku bez darba bez naudas un bez ediena nedeļu nesmu ne ediena Neko padzerties un nezinu ko iesakt nezinu ka tikt uz latviju man var bez zalem uznakt lekme man nav zales ko iesakt ka šita var vacu galas pastrades uzņemums rikotues izmet ara un pasaka tiec ka gribi uz latviju pat ligumu nedod un telefonu never pacelt un saka muļķi un kropli nezvani esmu uz ielas jau no 21 datuma ļoti izmisuma ludzos palidzibu
 • Erika Mazure
 • Mairis Ozolins
 • Mārtiņš Vīksne
 • Maris Kajaks

  Maris Kajaks

  Kauns un negods ! Lai iet izaugt ! Saucas labklajibas ministrija ! Kam labu vinni dara ? Tikai Krievalodigajiem ! Tadat sanak ka man Labu nevajag ? Fucking Cunts !!!
 • Anatolijs Seredickis
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Ja jau mēs te baigi esam par valodas tīrību, tad arī vārda "TABU" izcelsme nu galīīīgi nav latviska...
 • Andris Bargs

  Andris Bargs

  Un angļu valoda????? Un teksti angļu valodā, ko es, piemēram nesaprotu? Ja LV notiek cīņa par valodām, tad godīgi būtu tikai Latviešu valoda.
  • Arnis Grinis

   Arnis Grinis

   Andris Bargs Un kas tā par programmu -tv3 life? Man tas būtu jāzin?
  • Maris Kajaks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!