Sūdzību dēlis: Kurš bīstamāks ar mobilo telefonu – autobraucējs vai gājējs?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveicināti! Pēc CSDD noteikumiem gājējs arī ir ceļu satiksmes dalībnieks. Kāpēc a/m vadītājiem ir piemērots sods, ja viņi lieto mobilo telefonu, piedaloties ceļu satiksmē, bet gājējiem, šķērsojot gājēju pāreju, kas arī ir satiksmes dalībnieki, netiek piemēroti sodi?” vaicā Bez Tabu skatītājs Uldis.

Kurš bīstamāks ar mobilo telefonu – autobraucējs vai gājējs?
Pixabay

“Tas izpaužas, kad gājējs šķērso gājēju pāreju, un viņa uzmanība ir pilnībā vērsta uz mobilo telefonu un nav nemaz vērsta uz satiksmi. Ļoti bieži esmu ievērojis, ka, it sevišķi neregulējamā gājēju pārejā, gājējs šķērso ceļu, neskatoties un neizvērtējot savu drošību, cik tuvu un kas atrodas apkārt, bet tikai uzsāk šķērsošanu, skatoties mobilā telefona ekrānā, kā arī to spaidot, rakstot. Vai tomēr nevajadzētu likt aizdomāties arī gājējiem, jo viņi arī ir satiksmes dalībnieki, un būtu viņu pienākums rūpēties par savu un apkārtējo drošību, nevis visu uzmanību vērst savā telefonā,” norāda Uldis.

1 komentārs

1 komentārs

  • Kurmis

    Kurmis

    Likumā ir teikts ka mobilo ir aizliegts kurbulēt ja transportlīdzeklis atrodas kustībā, diemžēl gājēja apavi nav transportlīdzklis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!