Sūdzību dēlis: Kur pazuduši visi plastmasas un stikla šķirošanas konteineri Pārdaugavā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jautājums, kur pazuduši visi plastmasas un stikla šķirošanas konteineri Pārdaugavā?”

Kur pazuduši visi plastmasas un stikla šķirošanas konteineri Pārdaugavā?
PIXABAY

“Meklēju zaļā punkta kartē, varbūt kāds tomēr kaut kur ir, bet nē, tiešām Pārdaugavas puse tukša, palikušas tikai kārbiņas vecajām baterijām. Bijām jau pieraduši šķirot! Ko darīt? Sazvanīt Zaļo punktu neizdevās!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Astra.

2 komentāri

2 komentāri

  • ivo

    ivo

    Konteineri galvenokārt stāvēja tirdzniecību centru teritorijās. Mainoties atkritumu apsaimniekošanas kārtībai tirdzniecības centri vairs negribēja, ka viņu teritorijā atrodas šie konteineri un neļāva jaunajiem apsaimniekotājiem tur uzlikt noņemtos konteinerus. Jāvēršas pie tirdzniecības centriem, lai tie atkal atļauj uzlikt šos konteinerus.
  • *

    *

    Pēc jaunā Rīgas atkritumu apsaimniekošanas iepirkuma, Pārdaugava pārgāja Clean-R pārvaldībā, līdz ar to Eco Baltia Vide vairs nav tiesīgi tur izvietot savus šķirošanas konteinerus,kuri līdz šim tur atradās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!