Sūdzību dēlis: “Kur palikuši 20 tūkstoši eiro, kas atvēlēti svētku noformējumam Garkalnē?”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
“Kur palikuši 20 tūkstoši eiro, kas atvēlēti svētku noformējumam Garkalnē?”

“Labdien! Kārtējā nejēdzība Garkalnes novadā. Tuvojas Latvijas simtgade, Lāčplēša diena, bet vienā no bagātākajām pašvaldībām galvenā iela izskatās šādi (sk. pielikumā). Svētku noformējumam pašvaldība atvēlējusi 20 tūkstoši eiro. Par šo naudu uzstādīti trīs karogu masti Garkalnes ciemā un daži karodziņi pie stabiem Upesciemā,” ziņo “Bez Tabu” skatītāja Dace.

“Opozīcijas deputāte interesējās, vai ir iespējams iepazīties ar plānu, kur un kā tiks izlietota šī nauda, bet nekā – domes plāni netiek atklāti!”