Sūdzību dēlis: Kur mēs ejam, un cik tālu tiksim? Pasaules čempionātā motokrosā nepatīkams pārsteigums

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Kur mēs ejam, un cik tālu tiksim? Pasaules čempionātā motokrosā nepatīkams pārsteigums

“Sveicināti. 11.06. pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģiem mūs sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Mums līdzi bija bērns, tāpēc tika paņemta sava pārtika – dažas sviestmaizes, divi banāni un viens ābols, kā arī tēja termosā. Pie ieejas – uzrādot biļetes (kuras tā jau nav lētas), neko ienest neatļāva. Pamatoja to visu ar terora draudiem un Eiropas regulām.

Rodas daudz jautājumi, uz kuriem nav atbilžu. Kur mēs ejam, un cik tālu tiksim? Visādi citādi pasākums bija jauks.”

Iesūtīja: Larisa

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • pfft
  +3 +3 0

  pfft

  Katram pasākumam ir savi noteikumi. Mēs Latvijā esam bezgala laimīgi, ka teroristiem mēs neesam interesanti. Tik un tā, ja ir kaut kādas prasības drošības apsvērumu dēļ, tās ir jāievēro. A to viens lielais izņēmums ar ābolīti, cits gribēs būt izņemums ar vēl to un to un, tad kur paliek kārtība?

  Pie tam, pasākumos ļoti bieži viņi pelna no tā cik cilvēki nopērk pasākuma teritorijā. Tas, ka ir bērns nav attaisnojums būt izņēmumam. Divi varianti - vai nu neved bērnu uz pasākumu, ja nevari atļauties viņu pabarot, vai nu iedod kārtīgas brokastis un, ko vajag nopērc uz vietas.
 • Juris Zeiļa
  +4 +2 -2

  Juris Zeiļa

  Perfekts salīdzinājums sūdaini zābaki un ābols! Superkoments! Čupa laiku tev!
 • wth
  +1 +1 0

  wth

  Janis Rieksting komentārs ir izcils - faktiski, izcila ir visa komentāru ķēde, kas perfekti atspoguļo mūsdienu sabiedrības vērtības. Tieši tāpēc neko nerakstīju tajā, lai tā neskarta saglabājas nākamajām paaudzēm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl