Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Krēms “PsoriFix”, kas palīdz tikt vaļā no psoriāzes – āda kļuva sausāka un sāka plaisāt līdz asinīm!

“Sveiki! Pagājušajā gadā, precīzi, 02.05.16., iegādājos krēmu “PsoriFix”, kas it kā palīdz tikt vaļā no psoriāzes… Sola, ka četru nedēļu laikā var tikt no tās vaļā!!! Bet diemžēl no tā krēma man kļuva tikai sliktāk… Āda kļuva sausāka un sāka plaisāt līdz asinīm!

Viņi garantēja un vēl joprojām savā mājaslapā garantē 100% garantiju… esmu nosūtījusi e-pastu, ka gribētu dabūt atpakaļ savu iztērēto naudu!

Vienvārdsakot – pārsvarā viņi manus e-pasta ziņojumus ignorē!!! Lūdzu, palīdziet tikt ar tiem krāpniekiem galā!”

Iesūtīja: Gita

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • velējos palikt anonīms
    0 0 0

    velējos palikt anonīms

    Varbūt google tulkotājs sajauca "psoriāze" ar "sievasmāte"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl