Sūdzību dēlis: Krāpnieki metas virsū kā mušas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Krāpnieki metas virsū kā mušas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“DPD krāpnieki metas virsū kā mušas!”

“Ieliku ss.com sludinājumu, ka pārdodu televizoru pa lētām naudiņām. Pirmā uzraktīja pēc 20 minūtēm, ka visus izdevumus atmaksās, tūlīt sūta DPD. Atbildēju, ka pašizvešana un maksāšana uz vietas. Izdzēsa visas ziņas no Whatsapp.

Nākošais rakstīja 00:20 ar tekstu: :”Labdien, vai reklāma ir atjauninā? Tas lika saprast, ka nākošais krāpnieks klāt. Pajautāja, vai viss darbojas un atkal piedāvā apmaksātu piegādi ar dDPD un atsūta saiti ar it kā DPD, bet ne latviešu valodā. Nākošais ar tādu pašu bildi kā kungs, kas rakstīja naktī, 8:53 ar tekstu: “Labdien, vai reklāma ir atjauninā?”” Bez Tabu Sūdzību dēlī ralsta Sintija.