Sūdzību dēlis: Konsultanti veikalos paši neatceras iedot uzlīmes par pirkumu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāpēc veikala “Maxima” pašapkalpošanās kasēs Liepājā konsultanti nekad paši nedod uzlīmes par pirkumu?”

Konsultanti veikalos paši neatceras iedot uzlīmes par pirkumu!
PIXABAY

“Vienmēr pircējam pašam ir jāatceras pajautāt!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Daina.

27 komentāri

27 komentāri

 • Vita Klopova
 • Kristīne Priede

  Kristīne Priede

  kāds vēl krāj tos mēslus un pat pamanās sūdzēties, ja nav dabūjis? prātiņ, nāc mājās...
 • Alda Jagmina

  Alda Jagmina

  Slimie uzlīmīšu krājēji :( Nav ko darīt, visādus štruntus krāt, ar kurām pēc tam pilnas gružkastes. Pat, kad piedāvā, nekad neņemu. Lai lielveikali savus gružus vāc paši.
 • Igors Giruckis
 • Anrijs Vecpils
 • Raimonds Perkons

  Raimonds Perkons

  Varbūt to Bez tabu ir jāklopē ciet? Paliek arvien nabadzigāk un nabadzīgāk ar izdomu. Par talantīgu žurnālistiku jau no paša sākuma mutenevērās nosaukt.
 • Es

  Es

  vēl tās sū kampaņas notiek - ar uzlīmēm var nopirkt ķīnas mēslu pa lielu naudu?
 • Marika Mierture

  Marika Mierture

  Ak šausmas! Nu gan pasaules gals😅, bet nu runa vismaz neiet par Covidu😃
 • Ludmila Cīrule
 • Evija Kovarska

  Evija Kovarska

  Kāda bēdiņa, tas bija visiem jāzin 🤣🤦‍♀️
  Nu un ko tagad striķi sagatavoja un ziepes?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!