Sūdzību dēlis: Koncertu atcēla, bet naudu atgūt – neizdodas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“19.11.2019 bija paredzēts “Alekssandro Safina” koncerts, Kongresu namā.”

Koncertu atcēla, bet naudu atgūt – neizdodas!

“Bet ierodoties uz koncertu, sieviete iznāca uz skatuves un krieviski pateica, ka koncerts nenotiks. Līdz pat šodienai, koncerta rīkotāji nav atdevuši naudu! Koncerta organizatori uz e-pastiem neatbild!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Sandis.

7 komentāri

7 komentāri

 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  Arī lojalitāti izmaksājot pēc atvaļinājuma, kāds var noslaukt procentus par veselu mēnesi.
 • Ahaaa

  Ahaaa

  Par atcelto koncertu KN 23.12.2019. aizpildīju anketu un nosūtīju Biļešu servisam, 3 ned laikā kontā tika ieskaitīta biļešu vērtība bez jautājumiem.
  • 6666666

   6666666

   Muļķibas, par Iglesias konceru naudu gaidām jau kopš novembra...
 • Cimps

  Cimps

  Biļesu servisā prasi naudu atpakaļ, tiesaties dārgi, bet ja viņi apmaksā var mēģināt.... Koncerts ta nenotika.
 • Armands Nikolajenko
 • Maija Prizavoite

  Maija Prizavoite

  Koncerta rīkotåji iedeva kaut kādu numuru Bulgārijā, lai zvanot paši. Viņi neko nevarot atbildēt
 • Sanita Upe

  Sanita Upe

  Nu un kas tad ar Iglesiasu. Arī simtiem cilvèku gaida naudu un ne 20 eiro bet simti!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!