Sūdzību dēlis: Tam bērnam tagad badā jāmirst? Autobusa šoferis aizrādīja bērnam, ka nedrīkst ēst bulciņu

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

91 komentārs
Tam bērnam tagad badā jāmirst? Autobusa šoferis aizrādīja bērnam, ka nedrīkst ēst bulciņu

“Sveiki! Šodien braucot no Rīgas uz Siguldu, starppilsētu autobusa šoferis aizrādīja septiņus gadus vecam bērnam, ka viņš nedrīkstot ēst bulciņu, jo šeit neesot kafejnīca!

Ko tam bērnam tagad badā jāmirst?”

Iesūtīja: Sintija

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ga Tis
 • Solveiga Zirne

  Solveiga Zirne

  Nu ja vecāki nav aizrādījuši,kādam tad tas ir jāizdara.Šodien bulciņa,rīt smirdīgs belašs,kad paaugsies,tad jau smirdīgs alus....
 • Dzintra Skarda

  Dzintra Skarda

  Līdz Siguldai jau nu dien nav tāds gaisa gabals, lai nevarētu iztikt bez bulciņu štopēšanas iekšā. Cilvēkam nav nepieciešams uzņemt barību ik pēc stundas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl