Sūdzību dēlis: Ko par to saka Valsts valodas centrs? Nesaprotams uzraksts “Lido” restorānā “Origo”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Ko par to saka Valsts valodas centrs? Nesaprotams uzraksts “Lido” restorānā “Origo”!

“Labdien! Kādu dienu ēdu Ķirsona “Lido” restorānā “Origo”, un mani samulsināja reklāmas teksts: “Ar Kido plati pieci gigi bloki dāvanā.” Ko tas nozīmē? Man tas nelikās saprotami. Ko par to saka Valsts valodas centrs?”

Iesūtīja: Ramona

Lūk arī “Lido” pārstāvju skaidrojums:

Līna Lisnere
AS “LIDO” komunikācijas vadītāja

Pateicamies klientei par jautājumu un atvainojamies, ja minētais plakāts šķitis mulsinošs. Ļoti cienām valsts valodu un neskaidrību gadījumā vienmēr konsultējamies ar Valsts valodas centru, kuri laipni palīdz ar padomu, ja mums radušies jautājumi par korektu latviešu valodas lietojumu.

Ar šī plakāta palīdzību iepazīstinām mūsu jauno īpašo piedāvājumu bērniem. ”KIDO plate” ir bērnu komplekta nosaukums, savukārt ”GIGI bloki” ir Latvijā ražota rotaļlieta, kuru ikviens, kas iegādājas minēto komplektu, saņem kā dāvanu.

Vairāk par pašu komplektu iespējams uzzināt, apmeklējot LIDO mājaslapu. Ceram, ka šī informācija palīdzēs izprast mūsu vēstījuma saturu.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
  +5 +4 -1

  Es

  Kam vajadzēs sapratīs... un ko tur valodas centrs- sanāk piemēram RIMI- arī nesaprotams nosaukums- kur nu vēl cirkle k, attiecīgi lido ēdiena plati nosaukuši par kido un??? un blokus pa gigi- labi ka ne pipi... Redakcija- Jūs vispār filtrējat sūdzības?
  Un ja tik pareiza esi, aiz restorāna nav jāliek komats, jo ar vārdu Origo paskaidro kur tas notika, jo citādi sanāk ka ēdi restorānā Origo, tad atkal kāds tam sakars ar Lido, kā arī citētais teksts jāliek pēdiņās... paskaties uz sevi no sākuma
 • Ligita Silova
  +3 +3 0

  Ligita Silova

  Kāpēc "Bez tabu" jautāt, ko par to saka Valsts valodas centrs??? Jājautā centram!!!
 • Kristaps Stumps

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl